Jaką ochronę zapewnia ubezpieczenie komunikacyjne NNW w firmie Ergo Hestia?

Jazda własnym autem to nie tylko przyjemność. W podróży mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które skutkują uszkodzeniem pojazdu lub obrażeniami ciała kierowcy i pasażerów. Aby być przygotowanym na taką okoliczność, należy wykupić ubezpieczenie NNW gwarantujące wypłatę odszkodowania w celu pokrycia kosztów leczenia lub rehabilitacji po wypadku. Znana firma Ergo Hestia oferuje tego rodzaju polisy przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Skuteczna pomoc po wypadku drogowym

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW kierowcy i pasażerów w firmie Ergo Hestia stanowi wsparcie finansowe po wypadku drogowym. Środki mogą być wypłacone w sytuacji odniesienia trwałego uszczerbku na zdrowiu kierowcy lub pasażerów przebywający w aucie. W szczególności ubezpieczenie NNW obejmuje następujące sytuacje:

– odniesienie trwałego uszczerbku na zdrowiu, w tym utrata narządu lub ograniczenia ruchowe,

– czasowa niezdolność do pracy lub nauki,

– śmierć osoby ubezpieczonej, kierowcy lub pasażerów pojazdu.

Pokrycie kosztów badań i leczenia

W powyższych przypadkach firma Ergo Hestia zapewnia pokrycie kosztów leczenia, niezbędnych badań, a także zabiegów ambulatoryjnych i operacyjnych. Na wypłatę środków finansowych można więc liczyć podczas hospitalizacji. Firma pokrywa również koszty zakupu leków, środków opatrunkowych i urządzeń ortopedycznych. Warto dodać, że obrażenia nie muszą mieć miejsca podczas samego poruszania się samochodem, lecz także podczas wsiadania, wysiadania lub bieżącej obsługi samochodu.

Oferta dla osób prywatnych i firm

Ubezpieczenie NNW w firmie Ergo Hestia obejmuje wszystkie osoby przebywające w aucie podczas jazdy. Suma ubezpieczenia może wynieść nawet 60 tysięcy zł, a ochrona działa zarówno w Polsce, jak i za granicą naszego kraju. Jeżeli ochrona ma dotyczyć osób prowadzących działalność gospodarczą, należy to wyraźnie zaznaczyć podczas podpisywania umowy. W przeciwnym razie ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów będzie dotyczyło tylko życia prywatnego.

Obsługa online za pomocą serwisu iHestia

Firma Ergo Hestia pozwala na zawieranie umów podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem lub przez Internet. Najwygodniejszym sposobem jest przejście do serwisu iHestia, który umożliwia zarządzanie swoimi produktami w pełni online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Założenie osobistego konta w serwisie to możliwość zapoznania się ze szczegółowymi warunkami ubezpieczenia, szybkiego zgłoszenia szkody lub przedłużenia polisy na atrakcyjnych warunkach. Obsługa online jest dostępna przez 24 godziny na dobę, dlatego mogą z niej skorzystać wszystkie osoby, niezależnie od wykonywanego zawodu i miejsca zamieszkania.